| От | 2008 |
| До | - |
| Тип Купе | Седан |
| Брой Врати | 4 |
| Брой Места | 4 |
| Дължина | 4920 мм |
| Широчина | 1873 мм |
| Височина | 1415 мм |
| Междуосие | 2854 мм |
| Предна Следа | 1593 мм |
| Задна Следа | 1603 мм |
| Пътен Просвет | - |
| Максимален Обем На Багажника | 505 л |
| Минимален Обем На Багажника | - |
| Разположение | Отпред, надлъжно |
| Работен Обем | 5461 см3 |
| Мощност | 388 к.с./6000 обор. |
| Максимален Въртящ Момент | 530 н.м. |
| Горивна Система | Многоточково впръскване |
| Турбокомпресор | - |
| Газоразпределителна Система | - |
| Разположение На Цилиндрите | V - образен |
| Брой Цилиндри | 8 |
| Диаметър На Цилиндъра | 92.8 мм |
| Ход На Буталото | 86.0 мм |
| Степен На Сгъстяване | 10.7 |
| Количество Клапани На Цилиндър | 4 |
| Вид Гориво | - |
| Задвижване | Задно |
| Брой Скорости (Ръчна Кутия) | - |
| Брой Скорости (Автоматична Кутия) | 7 |
| Предно Окачване | Независимо пружинно |
| Задно Окачване | Независимо пружинно |
| Предни Спирачки | Вентилирани дискове |
| Задни Спирачки | Вентилирани дискове |
| ABS | Да |
| Вид Кормилна Уредба | - |
| Кормилен Усилвател | Хидравлика |
| Максимална Скорост | 250 км/ч |
| Време За Ускорение (0-100км/ч) | 5.4 cек. |
| Градски Разход На Гориво | 17 л/100км |
| Извънградски Разход На Гориво | 8.5 л/100км |
| Смесен Разход На Гориво | 11.6 л/100км |
| Обем На Резервоара | 80 л |
| Маса (без товар) | 1835 кг |
| Максимално Допустима Маса | 2300 кг |
| Размер На Гуми | 245/40 R18 |
Технически характеристики и данни за автомобили. Информацията е събрана от публично достъпни източници.