| От | 2008 |
| До | - |
| Тип Купе | Седан |
| Брой Врати | 4 |
| Брой Места | 4 |
| Дължина | 4920 мм |
| Широчина | 1873 мм |
| Височина | 1430 мм |
| Междуосие | 2854 мм |
| Предна Следа | 1593 мм |
| Задна Следа | 1603 мм |
| Пътен Просвет | - |
| Максимален Обем На Багажника | 505 л |
| Минимален Обем На Багажника | - |
| Разположение | Отпред, надлъжно |
| Работен Обем | 2987 см3 |
| Мощност | 224 к.с./3800 обор. |
| Максимален Въртящ Момент | 540 н.м./1600 обор. |
| Горивна Система | Директно впръскване |
| Турбокомпресор | Да |
| Газоразпределителна Система | - |
| Разположение На Цилиндрите | V - образен |
| Брой Цилиндри | 6 |
| Диаметър На Цилиндъра | 83.0 мм |
| Ход На Буталото | 92.0 мм |
| Степен На Сгъстяване | 17.7 |
| Количество Клапани На Цилиндър | 4 |
| Вид Гориво | Дизел |
| Задвижване | Задно |
| Брой Скорости (Ръчна Кутия) | - |
| Брой Скорости (Автоматична Кутия) | 7 |
| Предно Окачване | Независимо пружинно |
| Задно Окачване | Независимо пружинно |
| Предни Спирачки | Дискове |
| Задни Спирачки | Дискове |
| ABS | Да |
| Вид Кормилна Уредба | - |
| Кормилен Усилвател | Хидравлика |
| Максимална Скорост | 246 км/ч |
| Време За Ускорение (0-100км/ч) | 7 cек. |
| Градски Разход На Гориво | 10.6 л/100км |
| Извънградски Разход На Гориво | 5.9 л/100км |
| Смесен Разход На Гориво | 7.6 л/100км |
| Обем На Резервоара | 80 л |
| Маса (без товар) | 1745 кг |
| Максимално Допустима Маса | 2280 кг |
| Размер На Гуми | 245/45 R17 |
Технически характеристики и данни за автомобили. Информацията е събрана от публично достъпни източници.