| От | 2023 |
| Тип каросерия | Купе |
| Брой Врати | 2 |
| Брой Места | 4 |
| Дължина | 4850 мм |
| Широчина | 1860 мм |
| Височина | 1422 мм |
| Междуосие | 2865 мм |
| Работен Обем | 1991 куб. см |
| Мощност | 190 kW / 258 hp |
| Максимален Въртящ Момент | 400 н.м. |
| Разположение На Цилиндрите | Редови |
| Брой Цилиндри | 4 |
| Вид Гориво | Бензин |
| Задвижване | Пълно (4х4) |
| Брой Скорости (Автоматична Кутия) | 9 |
| Максимална Скорост | 250 км/ч |
| Време За Ускорение (0-100км/ч) | 5.8 сек. |
| Маса (без товар) | 1845 кг |
Технически характеристики и данни за автомобили. Информацията е събрана от публично достъпни източници. Не гарантираме пълната точност и вярност на данните — използвайте ги с информационна цел.