| От | 2024 |
| Тип каросерия | Кабриолет |
| Брой Врати | 2 |
| Брой Места | 4 |
| Дължина | 4919 мм |
| Широчина | 1860 мм |
| Височина | 1392 мм |
| Междуосие | 2865 мм |
| Работен Обем | 1497 куб. см |
| Мощност | 150 kW / 204 hp |
| Максимален Въртящ Момент | 300 н.м. |
| Разположение На Цилиндрите | Редови |
| Брой Цилиндри | 4 |
| Вид Гориво | Бензин |
| Задвижване | Задно |
| Брой Скорости (Автоматична Кутия) | 9 |
| Максимална Скорост | 240 км/ч |
| Време За Ускорение (0-100км/ч) | 7.1 сек. |
| Маса (без товар) | 1830 кг |
Технически характеристики и данни за автомобили. Информацията е събрана от публично достъпни източници. Не гарантираме пълната точност и вярност на данните — използвайте ги с информационна цел.