| От | 2010 |
| До | 2013 |
| Тип Купе | Купе |
| Брой Врати | 2 |
| Брой Места | 4 |
| Дължина | 5095 мм |
| Височина | 1419 мм |
| Междуосие | 2955 мм |
| Предна Следа | 1601 мм |
| Задна Следа | 1607 мм |
| Пътен Просвет | 127 мм |
| Минимален Обем На Багажника | 490 |
| Разположение | Отпред, надлъжно |
| Работен Обем | 4663 см3 |
| Мощност | 429 к.с./5250 обор. |
| Максимален Въртящ Момент | 700 н.м./1800-3500 обор. |
| Горивна Система | Директно впръскване |
| Газоразпределителна Система | DOHC |
| Брой Цилиндри | 8 |
| Диаметър На Цилиндъра | 92.9 мм |
| Ход На Буталото | 86 мм |
| Количество Клапани На Цилиндър | 4 |
| Масло Количество | 8.5 |
| Вид Гориво | Бензин |
| Задвижване | 4x4 |
| Брой Скорости (Автоматична Кутия) | 7 |
| Предни Спирачки | Вентилирани дискове |
| Задни Спирачки | Вентилирани дискове |
| Кормилен Усилвател | Електроусилвател |
| Време За Ускорение (0-100км/ч) | 4.9 сек |
| Градски Разход На Гориво | 13.8 Литра/100 км |
| Извънградски Разход На Гориво | 8.8 Литра/100 км |
| Обем На Резервоара | 83 |
| Маса (без товар) | 2045 кг. |
| Размер На Гуми | 255/45 R18 |
Технически характеристики и данни за автомобили. Информацията е събрана от публично достъпни източници.