| От | 2021 |
| Тип каросерия | Универсал |
| Брой Врати | 5 |
| Брой Места | 5 |
| Дължина | 4841 мм |
| Широчина | 1820 мм |
| Височина | 1455 мм |
| Междуосие | 2865 мм |
| Работен Обем | 1992 куб. см |
| Мощност | 147 kW / 200 hp |
| Максимален Въртящ Момент | 440 н.м. |
| Разположение На Цилиндрите | Редови |
| Брой Цилиндри | 4 |
| Вид Гориво | Дизел |
| Задвижване | Задно |
| Брой Скорости (Автоматична Кутия) | 9 |
| Максимална Скорост | 237 км/ч |
| Време За Ускорение (0-100км/ч) | 7.5 сек. |
| Маса (без товар) | 1745 кг |
Технически характеристики и данни за автомобили. Информацията е събрана от публично достъпни източници. Не гарантираме пълната точност и вярност на данните — използвайте ги с информационна цел.