| От | 2023 |
| Тип каросерия | Седан |
| Брой Врати | 4 |
| Брой Места | 5 |
| Дължина | 4751 мм |
| Широчина | 1820 мм |
| Височина | 1438 мм |
| Междуосие | 2865 мм |
| Работен Обем | 1999 куб. см |
| Мощност | 500 kW / 680 hp |
| Разположение На Цилиндрите | Редови |
| Брой Цилиндри | 4 |
| Вид Гориво | Хибрид (PHEV) |
| Задвижване | Пълно (4х4) |
| Брой Скорости (Автоматична Кутия) | 9 |
| Максимална Скорост | 250 км/ч |
| Време За Ускорение (0-100км/ч) | 3.4 сек. |
| Капацитет на батерията | 6.1 kWh |
| Маса (без товар) | 2111 кг |
Технически характеристики и данни за автомобили. Информацията е събрана от публично достъпни източници. Не гарантираме пълната точност и вярност на данните — използвайте ги с информационна цел.