| От | 1996 |
| До | 2000 |
| Тип каросерия | Седан |
| Брой Врати | 4 |
| Брой Места | 5 |
| Дължина | 4686 мм |
| Широчина | 1810 мм |
| Височина | 1442 мм |
| Междуосие | 2840 мм |
| Предна Следа | 1588 мм |
| Задна Следа | 1570 мм |
| Пътен Просвет | мм |
| Максимален Обем На Багажника | 480 л |
| Разположение | Предно |
| Работен Обем | 1998 см3 |
| Мощност | 192 к.с. |
| Горивна Система | Бензин A-95 |
| Турбокомпресор | Механична турбина |
| Разположение На Цилиндрите | Редови |
| Брой Цилиндри | 4 |
| Количество Клапани На Цилиндър | 4 |
| Задвижване | Задно |
| Брой Скорости (Ръчна Кутия) | 5 |
| Брой Скорости (Автоматична Кутия) | 5 |
| Предно Окачване | Независимо многолостово |
| Задно Окачване | Многолостово независимо окачване |
| Предни Спирачки | Дискови вентилирани |
| Задни Спирачки | Дискови |
| ABS | Да |
| Кормилен Усилвател | Хидравличен усилвател на волана |
| Максимална Скорост | 230 км/ч |
| Време За Ускорение (0-100км/ч) | 8 сек. |
| Градски Разход На Гориво | 13.7 Литра/100 км |
| Извънградски Разход На Гориво | 7.5 Литра/100 км |
| Обем На Резервоара | 41 л |
| Маса (без товар) | 1580 кг |
| Максимално Допустима Маса | 1830 кг |
| Размер На Гуми | 195х65х15 |
Технически характеристики и данни за автомобили. Информацията е събрана от публично достъпни източници. Не гарантираме пълната точност и вярност на данните — използвайте ги с информационна цел.