| От | 1993 |
| До | 2000 |
| Тип каросерия | Седан |
| Брой Врати | 4 |
| Брой Места | 5 |
| Дължина | 4686 мм |
| Широчина | 1810 мм |
| Височина | 1442 мм |
| Междуосие | 2840 мм |
| Предна Следа | 1588 мм |
| Задна Следа | 1570 мм |
| Максимален Обем На Багажника | 480 л |
| Разположение | Предно |
| Мощност | 88 к.с. |
| Брой Скорости (Ръчна Кутия) | 7 |
| Брой Скорости (Автоматична Кутия) | 7 |
| Предно Окачване | Независимо многолостово |
| Задно Окачване | Многолостово независимо окачване |
| Предни Спирачки | Дискови вентилирани |
| Обем На Резервоара | 41 л |
Технически характеристики и данни за автомобили. Информацията е събрана от публично достъпни източници. Не гарантираме пълната точност и вярност на данните — използвайте ги с информационна цел.