| От | 2015 |
| До | 2016 |
| Тип Купе | Седан |
| Брой Врати | 4 |
| Брой Места | 5 |
| Дължина | 4756 мм |
| Широчина | 1839 мм |
| Височина | 1426 мм |
| Междуосие | 2840 мм |
| Предна Следа | 1609 мм |
| Задна Следа | 1546 мм |
| Разположение | Отпред, надлъжно |
| Работен Обем | 2996 см3 |
| Мощност | 367 к.с./5500-6000 обор. |
| Максимален Въртящ Момент | 520 н.м./2000-4200 обор. |
| Горивна Система | Директно впръскване |
| Разположение На Цилиндрите | V-образни |
| Брой Цилиндри | 6 |
| Степен На Сгъстяване | 10.7 |
| Масло Количество | 6.5 |
| Вид Гориво | Бензин |
| Задвижване | 4x4 |
| Брой Скорости (Автоматична Кутия) | 7 |
| Предно Окачване | Независимо многолостово |
| Задно Окачване | Независимо многолостово |
| Предни Спирачки | Вентилирани дискове |
| Задни Спирачки | Вентилирани дискове |
| Вид Кормилна Уредба | Зъбна рейка |
| Кормилен Усилвател | Електроусилвател |
| Максимална Скорост | 250 км/ч |
| Време За Ускорение (0-100км/ч) | 4.9 сек |
| Маса (без товар) | 1615 кг. |
| Максимално Допустима Маса | 2225 кг. |
| Размер На Гуми | 225/45 ZR 18; 245/40 ZR 18 |
Технически характеристики и данни за автомобили. Информацията е събрана от публично достъпни източници.