| От | 2007 |
| До | 2011 |
| Тип Купе | Седан |
| Брой Врати | 4 |
| Брой Места | 5 |
| Дължина | 4725 мм |
| Широчина | 1795 мм |
| Височина | 1438 мм |
| Междуосие | 2765 мм |
| Предна Следа | 1568 мм |
| Задна Следа | 1525 мм |
| Минимален Обем На Багажника | 475 |
| Разположение | Отпред, надлъжно |
| Работен Обем | 6208 см3 |
| Мощност | 457 к.с./6800 обор. |
| Максимален Въртящ Момент | 600 н.м. |
| Горивна Система | Многоточково впръскване |
| Разположение На Цилиндрите | V-образни |
| Брой Цилиндри | 8 |
| Диаметър На Цилиндъра | 102.2 мм |
| Ход На Буталото | 94.6 мм |
| Степен На Сгъстяване | 11.3 |
| Количество Клапани На Цилиндър | 4 |
| Масло Количество | 8.5 |
| Вид Гориво | Бензин |
| Задвижване | Задно |
| Брой Скорости (Автоматична Кутия) | 7 |
| Предно Окачване | Напречен стабилизатор |
| Задно Окачване | Напречен стабилизатор |
| Предни Спирачки | Вентилирани дискове |
| Задни Спирачки | Дискове |
| Вид Кормилна Уредба | Зъбна рейка |
| Кормилен Усилвател | Хидравлика |
| Максимална Скорост | 250 км/ч |
| Време За Ускорение (0-100км/ч) | 4.5 сек |
| Обем На Резервоара | 66 |
| Маса (без товар) | 1730 кг. |
| Максимално Допустима Маса | 2200 кг. |
Технически характеристики и данни за автомобили. Информацията е събрана от публично достъпни източници.