| От | 2004 |
| До | 2007 |
| Тип Купе | Седан |
| Брой Врати | 4 |
| Брой Места | 5 |
| Дължина | 4526 мм |
| Широчина | 1728 мм |
| Височина | 1400 мм |
| Междуосие | 2715 мм |
| Предна Следа | 1493 мм |
| Задна Следа | 1464 мм |
| Минимален Обем На Багажника | 345 |
| Разположение | Отпред, надлъжно |
| Работен Обем | 1796 см3 |
| Мощност | 189 к.с./5800 обор. |
| Максимален Въртящ Момент | 260 н.м./3500-4000 обор. |
| Газоразпределителна Система | DOHC |
| Разположение На Цилиндрите | Редови |
| Брой Цилиндри | 4 |
| Степен На Сгъстяване | 8.7 |
| Количество Клапани На Цилиндър | 4 |
| Вид Гориво | Бензин |
| Задвижване | Задно |
| Брой Скорости (Ръчна Кутия) | 6 |
| Предно Окачване | Независимо, пружинно тип McPherson, със стабилизатор |
| Предни Спирачки | Вентилирани дискове |
| Задни Спирачки | Дискове |
| Кормилен Усилвател | Хидравлика |
| Градски Разход На Гориво | 10.7 Литра/100 км |
| Извънградски Разход На Гориво | 7.8 Литра/100 км |
| Маса (без товар) | 1475 кг. |
| Размер На Гуми | Front wheel tires: 8.5J x 17 |
Технически характеристики и данни за автомобили. Информацията е събрана от публично достъпни източници.