| От | 2018 |
| До | 2021 |
| Тип Купе | Седан |
| Брой Врати | 4 |
| Брой Места | 5 |
| Дължина | 4686 мм |
| Широчина | 1810 мм |
| Височина | 1442 мм |
| Междуосие | 2840 мм |
| Предна Следа | 1588 мм |
| Пътен Просвет | 92 мм |
| Разположение | Отпред, надлъжно |
| Работен Обем | 1950 см3 |
| Мощност | 245 к.с. |
| Максимален Въртящ Момент | 500 н.м./1600-2400 обор. |
| Горивна Система | Common rail |
| Разположение На Цилиндрите | Редови |
| Брой Цилиндри | 4 |
| Количество Клапани На Цилиндър | 4 |
| Масло Количество | 6.0 |
| Вид Гориво | Дизел |
| Задвижване | 4x4 |
| Брой Скорости (Автоматична Кутия) | 9 |
| Предни Спирачки | Вентилирани дискове |
| Задни Спирачки | Вентилирани дискове |
| Вид Кормилна Уредба | Зъбна рейка |
| Кормилен Усилвател | Електроусилвател |
| Максимална Скорост | 250 км/ч |
| Време За Ускорение (0-100км/ч) | 5.7 сек |
| Градски Разход На Гориво | 6.2-6.8 Литра/100 км |
| Извънградски Разход На Гориво | 4.7-5.1 Литра/100 км |
| Смесен Разход На Гориво | 5.3-5.7 Литра/100 км |
| Обем На Резервоара | 41 |
| Маса (без товар) | 1630 кг. |
| Максимално Допустима Маса | 2285 кг. |
Технически характеристики и данни за автомобили. Информацията е събрана от публично достъпни източници.