| От | 2004 |
| До | 2004 |
| Тип Купе | Седан |
| Брой Врати | 4 |
| Брой Места | 5 |
| Дължина | 4526 мм |
| Широчина | 1728 мм |
| Височина | 1412 мм |
| Междуосие | 2715 мм |
| Предна Следа | 1493 мм |
| Задна Следа | 1478 мм |
| Минимален Обем На Багажника | 455 |
| Разположение | Отпред, надлъжно |
| Работен Обем | 2950 см3 |
| Мощност | 231 к.с./3800 обор. |
| Максимален Въртящ Момент | 540 н.м./2000-2500 обор. |
| Горивна Система | Common rail |
| Газоразпределителна Система | DOHC |
| Разположение На Цилиндрите | Редови |
| Брой Цилиндри | 5 |
| Диаметър На Цилиндъра | 88 мм |
| Ход На Буталото | 97 мм |
| Степен На Сгъстяване | 16.5 |
| Количество Клапани На Цилиндър | 4 |
| Масло Количество | 6.5 |
| Вид Гориво | Дизел |
| Задвижване | Задно |
| Брой Скорости (Автоматична Кутия) | 5 |
| Предни Спирачки | Вентилирани дискове |
| Задни Спирачки | Вентилирани дискове |
| Вид Кормилна Уредба | Зъбна рейка |
| Кормилен Усилвател | Хидравлика |
| Време За Ускорение (0-100км/ч) | 6.8 сек |
| Обем На Резервоара | 62 |
| Маса (без товар) | 1580 кг. |
| Максимално Допустима Маса | 2135 кг. |
| Размер На Гуми | Front wheel tires: 225/45 R 17 |
Технически характеристики и данни за автомобили. Информацията е събрана от публично достъпни източници.