| От | 1997 |
| До | 2000 |
| Тип Купе | Седан |
| Брой Врати | 4 |
| Брой Места | 5 |
| Дължина | 4516 мм |
| Широчина | 1723 мм |
| Междуосие | 2690 мм |
| Минимален Обем На Багажника | 430 |
| Разположение | Отпред, надлъжно |
| Работен Обем | 2799 см3 |
| Мощност | 197 к.с./5800 обор. |
| Максимален Въртящ Момент | 265 н.м./3000-4800 обор. |
| Горивна Система | Многоточково впръскване |
| Газоразпределителна Система | SOHC |
| Разположение На Цилиндрите | V-образни |
| Брой Цилиндри | 6 |
| Диаметър На Цилиндъра | 89.9 мм |
| Ход На Буталото | 73.5 мм |
| Степен На Сгъстяване | 10 |
| Количество Клапани На Цилиндър | 3 |
| Масло Количество | 8 |
| Вид Гориво | Бензин |
| Задвижване | Задно |
| Брой Скорости (Ръчна Кутия) | 5 |
| Брой Скорости (Автоматична Кутия) | 5 |
| Предно Окачване | Двоен напречен носач |
| Задно Окачване | Винтова пружина |
| Предни Спирачки | Вентилирани дискове |
| Задни Спирачки | Дискове |
| Вид Кормилна Уредба | Глобоиден червяк с рециркулиращи сфери |
| Кормилен Усилвател | Хидравлика |
| Максимална Скорост | 232 км/ч |
| Време За Ускорение (0-100км/ч) | 8.3 сек |
| Градски Разход На Гориво | 14.8 Литра/100 км |
| Извънградски Разход На Гориво | 7.4 Литра/100 км |
| Обем На Резервоара | 62 |
| Маса (без товар) | 1355 кг. |
| Максимално Допустима Маса | 1910 кг. |
| Размер На Гуми | 195/65 R15 |
Технически характеристики и данни за автомобили. Информацията е събрана от публично достъпни източници.