| От | 2007 |
| До | 2011 |
| Тип Купе | Комби |
| Брой Врати | 5 |
| Брой Места | 5 |
| Дължина | 4541 мм |
| Широчина | 1728 мм |
| Височина | 1470 мм |
| Междуосие | 2715 мм |
| Предна Следа | 1493 мм |
| Задна Следа | 1464 мм |
| Минимален Обем На Багажника | 485 |
| Разположение | Отпред, надлъжно |
| Работен Обем | 2496 см3 |
| Мощност | 204 к.с./6100 обор. |
| Максимален Въртящ Момент | 245 н.м. |
| Горивна Система | Многоточково впръскване |
| Разположение На Цилиндрите | V-образни |
| Брой Цилиндри | 6 |
| Диаметър На Цилиндъра | 88 мм |
| Ход На Буталото | 68.4 мм |
| Степен На Сгъстяване | 11.2 |
| Количество Клапани На Цилиндър | 2 |
| Вид Гориво | Бензин |
| Задвижване | Задно |
| Брой Скорости (Автоматична Кутия) | 7 |
| Максимална Скорост | 227 км/ч |
| Време За Ускорение (0-100км/ч) | 8.9 сек |
| Градски Разход На Гориво | 13.4 Литра/100 км |
| Извънградски Разход На Гориво | 6.9 Литра/100 км |
| Смесен Разход На Гориво | 9.3 Литра/100 км |
| Обем На Резервоара | 62 |
Технически характеристики и данни за автомобили. Информацията е събрана от публично достъпни източници.