| От | 2016 |
| Тип Купе | Кабриолет |
| Брой Врати | 2 |
| Брой Места | 4 |
| Дължина | 4686 мм |
| Широчина | 1810 мм |
| Височина | 1409 мм |
| Междуосие | 2840 мм |
| Предна Следа | 1563 мм |
| Задна Следа | 1546 мм |
| Разположение | Отпред, надлъжно |
| Работен Обем | 3982 см3 |
| Мощност | 510 к.с./5500-6250 обор. |
| Максимален Въртящ Момент | 700 н.м. |
| Горивна Система | Директно впръскване |
| Разположение На Цилиндрите | V-образни |
| Брой Цилиндри | 8 |
| Степен На Сгъстяване | 10.5 |
| Вид Гориво | Бензин |
| Задвижване | Задно |
| Брой Скорости (Автоматична Кутия) | 7 |
| Предно Окачване | Многолостово окачване |
| Задно Окачване | Независимо многолостово |
| Предни Спирачки | Вентилирани дискове |
| Задни Спирачки | Вентилирани дискове |
| Вид Кормилна Уредба | Зъбна рейка |
| Кормилен Усилвател | Електроусилвател |
| Време За Ускорение (0-100км/ч) | 4.1 сек |
| Градски Разход На Гориво | 12.4-12.0 Литра/100 км |
| Извънградски Разход На Гориво | 7.5-7.2 Литра/100 км |
| Смесен Разход На Гориво | 9.3-8.9 Литра/100 км |
| Обем На Резервоара | 66 |
| Маса (без товар) | 1925 кг. |
| Максимално Допустима Маса | 2280 кг. |
| Размер На Гуми | 255/35 ZR19; 285/30 ZR19 |
Технически характеристики и данни за автомобили. Информацията е събрана от публично достъпни източници.