| От | 2004 |
| До | 2007 |
| Тип Купе | Седан |
| Брой Врати | 4 |
| Брой Места | 5 |
| Дължина | 4611 мм |
| Широчина | 1744 мм |
| Височина | 1412 мм |
| Междуосие | 2715 мм |
| Предна Следа | 1507 мм |
| Задна Следа | 1478 мм |
| Минимален Обем На Багажника | 455 |
| Разположение | Отпред, надлъжно |
| Работен Обем | 5439 см3 |
| Мощност | 367 к.с./5750 обор. |
| Максимален Въртящ Момент | 510 н.м./4000 обор. |
| Горивна Система | Многоточково впръскване |
| Газоразпределителна Система | SOHC |
| Разположение На Цилиндрите | V-образни |
| Брой Цилиндри | 8 |
| Диаметър На Цилиндъра | 97 мм |
| Ход На Буталото | 92 мм |
| Степен На Сгъстяване | 11 |
| Количество Клапани На Цилиндър | 3 |
| Масло Количество | 8.5 |
| Вид Гориво | Бензин |
| Задвижване | Задно |
| Брой Скорости (Автоматична Кутия) | 5 |
| Предно Окачване | Амортизационна стойка |
| Задно Окачване | Напречен стабилизатор |
| Предни Спирачки | Вентилирани дискове |
| Задни Спирачки | Вентилирани дискове |
| Вид Кормилна Уредба | Зъбна рейка |
| Кормилен Усилвател | Хидравлика |
| Време За Ускорение (0-100км/ч) | 5.2 сек |
| Градски Разход На Гориво | 17.3 Литра/100 км |
| Извънградски Разход На Гориво | 8.8 Литра/100 км |
| Обем На Резервоара | 62 |
| Маса (без товар) | 1560 кг. |
| Максимално Допустима Маса | 2115 кг. |
| Размер На Гуми | Front wheel tires: 225/40 R 18 |
Технически характеристики и данни за автомобили. Информацията е събрана от публично достъпни източници.