| От | 2005 |
| До | 2007 |
| Тип Купе | Седан |
| Брой Врати | 4 |
| Брой Места | 5 |
| Дължина | 4526 мм |
| Широчина | 1728 мм |
| Височина | 1426 мм |
| Междуосие | 2715 мм |
| Предна Следа | 1493 мм |
| Задна Следа | 1464 мм |
| Минимален Обем На Багажника | 455 |
| Разположение | Отпред, надлъжно |
| Работен Обем | 2148 см3 |
| Мощност | 122 к.с./4200 обор. |
| Максимален Въртящ Момент | 270 н.м./1600-2800 обор. |
| Горивна Система | Common rail |
| Газоразпределителна Система | DOHC |
| Разположение На Цилиндрите | Редови |
| Брой Цилиндри | 4 |
| Диаметър На Цилиндъра | 88 мм |
| Ход На Буталото | 88.3 мм |
| Степен На Сгъстяване | 18 |
| Количество Клапани На Цилиндър | 4 |
| Масло Количество | 6.5 |
| Вид Гориво | Дизел |
| Задвижване | Задно |
| Брой Скорости (Автоматична Кутия) | 5 |
| Предни Спирачки | Вентилирани дискове |
| Задни Спирачки | Дискове |
| Вид Кормилна Уредба | Зъбна рейка |
| Кормилен Усилвател | Хидравлика |
| Максимална Скорост | 203 км/ч |
| Време За Ускорение (0-100км/ч) | 11.9 сек |
| Обем На Резервоара | 62 |
| Маса (без товар) | 1460 кг. |
| Максимално Допустима Маса | 1995 кг. |
| Размер На Гуми | 205/55 R 16 V |
Технически характеристики и данни за автомобили. Информацията е събрана от публично достъпни източници.