| От | 1997 |
| До | 2000 |
| Тип Купе | Седан |
| Брой Врати | 4 |
| Брой Места | 5 |
| Дължина | 4516 мм |
| Широчина | 1723 мм |
| Височина | 1427 мм |
| Междуосие | 2690 мм |
| Предна Следа | 1499 мм |
| Задна Следа | 1464 мм |
| Разположение | Отпред, надлъжно |
| Работен Обем | 2295 см3 |
| Мощност | 193 к.с./5300 обор. |
| Максимален Въртящ Момент | 270 н.м./2500-4800 обор. |
| Газоразпределителна Система | DOHC |
| Разположение На Цилиндрите | Редови |
| Брой Цилиндри | 4 |
| Диаметър На Цилиндъра | 90.9 мм |
| Ход На Буталото | 88.4 мм |
| Степен На Сгъстяване | 8.8 |
| Количество Клапани На Цилиндър | 4 |
| Масло Количество | 5.5 |
| Вид Гориво | Бензин |
| Задвижване | Задно |
| Брой Скорости (Автоматична Кутия) | 5 |
| Предно Окачване | Двоен напречен носач |
| Задно Окачване | Независимо пружинно многолостово, със стабилизатор |
| Предни Спирачки | Вентилирани дискове |
| Задни Спирачки | Дискове |
| Вид Кормилна Уредба | Глобоиден червяк с рециркулиращи сфери |
| Кормилен Усилвател | Хидравлика |
| Максимална Скорост | 227 км/ч |
| Градски Разход На Гориво | 10.7 Литра/100 км |
| Извънградски Разход На Гориво | 6.2 Литра/100 км |
| Обем На Резервоара | 62 |
| Маса (без товар) | 1410 кг. |
| Максимално Допустима Маса | 1890 кг. |
| Размер На Гуми | 195/65 R15 |
Технически характеристики и данни за автомобили. Информацията е събрана от публично достъпни източници.