| От | 2007 |
| До | 2011 |
| Тип Купе | Комби |
| Брой Врати | 5 |
| Брой Места | 5 |
| Дължина | 4601 мм |
| Широчина | 1770 мм |
| Височина | 1459 мм |
| Междуосие | 2700 мм |
| Предна Следа | 1549 мм |
| Задна Следа | 1552 мм |
| Разположение | Отпред, надлъжно |
| Работен Обем | 2996 см3 |
| Мощност | 231 к.с./6000 обор. |
| Максимален Въртящ Момент | 300 н.м. |
| Горивна Система | Многоточково впръскване |
| Разположение На Цилиндрите | V-образни |
| Брой Цилиндри | 6 |
| Диаметър На Цилиндъра | 88 мм |
| Ход На Буталото | 82.1 мм |
| Степен На Сгъстяване | 11.1 |
| Количество Клапани На Цилиндър | 4 |
| Вид Гориво | Бензин |
| Задвижване | Задно |
| Брой Скорости (Автоматична Кутия) | 7 |
| Максимална Скорост | 240 км/ч |
| Време За Ускорение (0-100км/ч) | 7.5 сек |
| Градски Разход На Гориво | 13.4 Литра/100 км |
| Извънградски Разход На Гориво | 7.1 Литра/100 км |
| Смесен Разход На Гориво | 9.4 Литра/100 км |
| Обем На Резервоара | 66 |
| Размер На Гуми | 205/55 R16 |
Технически характеристики и данни за автомобили. Информацията е събрана от публично достъпни източници.