| От | 2002 |
| До | 2005 |
| Тип Купе | Комби |
| Брой Врати | 5 |
| Брой Места | 5 |
| Дължина | 4541 мм |
| Широчина | 1728 мм |
| Височина | 1439 мм |
| Междуосие | 2715 мм |
| Предна Следа | 1493 мм |
| Задна Следа | 1464 мм |
| Минимален Обем На Багажника | 470 |
| Разположение | Отпред, надлъжно |
| Работен Обем | 2597 см3 |
| Мощност | 170 к.с./5500 обор. |
| Максимален Въртящ Момент | 240 н.м. |
| Горивна Система | Многоточково впръскване |
| Газоразпределителна Система | DOHC |
| Разположение На Цилиндрите | V-образни |
| Брой Цилиндри | 6 |
| Диаметър На Цилиндъра | 89.9 мм |
| Ход На Буталото | 68.2 мм |
| Степен На Сгъстяване | 11 |
| Количество Клапани На Цилиндър | 3 |
| Вид Гориво | Бензин |
| Задвижване | 4x4 |
| Брой Скорости (Автоматична Кутия) | 5 |
| Предно Окачване | Амортизационна стойка |
| Задно Окачване | Напречен стабилизатор |
| Предни Спирачки | Вентилирани дискове |
| Задни Спирачки | Дискове |
| Вид Кормилна Уредба | Зъбна рейка |
| Максимална Скорост | 219 км/ч |
| Време За Ускорение (0-100км/ч) | 10.4 сек |
| Градски Разход На Гориво | 16.1 Литра/100 км |
| Извънградски Разход На Гориво | 8.5 Литра/100 км |
| Смесен Разход На Гориво | 10.9 Литра/100 км |
| Обем На Резервоара | 62 |
| Маса (без товар) | 1610 кг. |
| Максимално Допустима Маса | 2205 кг. |
| Размер На Гуми | 205/55 R16 |
Технически характеристики и данни за автомобили. Информацията е събрана от публично достъпни източници.