| От | 2003 |
| До | 2004 |
| Брой Врати | 5 |
| Брой Места | 5 |
| Дължина | 4541 мм |
| Широчина | 1728 мм |
| Височина | 1465 мм |
| Междуосие | 2715 мм |
| Предна Следа | 1505 мм |
| Задна Следа | 1476 мм |
| Минимален Обем На Багажника | 470 |
| Разположение | Отпред, надлъжно |
| Работен Обем | 2148 см3 |
| Мощност | 143 к.с./4200 обор. |
| Максимален Въртящ Момент | 340 н.м./2000 обор. |
| Горивна Система | Common rail |
| Газоразпределителна Система | DOHC |
| Разположение На Цилиндрите | Редови |
| Брой Цилиндри | 4 |
| Диаметър На Цилиндъра | 88 мм |
| Ход На Буталото | 88.3 мм |
| Степен На Сгъстяване | 18 |
| Количество Клапани На Цилиндър | 4 |
| Масло Количество | 6.5 |
| Вид Гориво | Дизел |
| Задвижване | Задно |
| Брой Скорости (Ръчна Кутия) | 6 |
| Предни Спирачки | Вентилирани дискове |
| Задни Спирачки | Дискове |
| Кормилен Усилвател | Хидравлика |
| Максимална Скорост | 214 км/ч |
| Време За Ускорение (0-100км/ч) | 10.7 сек |
| Обем На Резервоара | 62 |
| Маса (без товар) | 1495 кг. |
| Максимално Допустима Маса | 2095 кг. |
| Размер На Гуми | 195/65 R 15 91 V |
Технически характеристики и данни за автомобили. Информацията е събрана от публично достъпни източници.