| От | 2016 |
| До | 2018 |
| Тип Купе | Купе |
| Брой Врати | 2 |
| Брой Места | 4 |
| Дължина | 4686 мм |
| Широчина | 1810 мм |
| Височина | 1405 мм |
| Междуосие | 2840 мм |
| Предна Следа | 1563 мм |
| Задна Следа | 1546 мм |
| Минимален Обем На Багажника | 400 |
| Разположение | Отпред, надлъжно |
| Работен Обем | 2143 см3 |
| Мощност | 204 к.с./3800 обор. |
| Максимален Въртящ Момент | 500 н.м./1600-1800 обор. |
| Горивна Система | Common rail |
| Разположение На Цилиндрите | Редови |
| Брой Цилиндри | 4 |
| Степен На Сгъстяване | 16.2 |
| Масло Количество | 6.0 |
| Вид Гориво | Дизел |
| Задвижване | 4x4 |
| Брой Скорости (Автоматична Кутия) | 9 |
| Предно Окачване | Независимо многолостово |
| Задно Окачване | Независимо многолостово |
| Предни Спирачки | Вентилирани дискове |
| Задни Спирачки | Дискове |
| Вид Кормилна Уредба | Зъбна рейка |
| Кормилен Усилвател | Електроусилвател |
| Максимална Скорост | 240 км/ч |
| Време За Ускорение (0-100км/ч) | 6.9 сек |
| Градски Разход На Гориво | 5.8-5.4 Литра/100 км |
| Извънградски Разход На Гориво | 4.6-4.2 Литра/100 км |
| Смесен Разход На Гориво | 5.0-4.6 Литра/100 км |
| Обем На Резервоара | 50 |
| Маса (без товар) | 1610 кг. |
| Максимално Допустима Маса | 2165 кг. |
| Размер На Гуми | 225/50 R17 |
Технически характеристики и данни за автомобили. Информацията е събрана от публично достъпни източници.