| От | 2011 |
| До | 2012 |
| Тип Купе | Купе |
| Брой Врати | 2 |
| Брой Места | 4 |
| Дължина | 4590 мм |
| Широчина | 1770 мм |
| Височина | 1406 мм |
| Междуосие | 2760 мм |
| Предна Следа | 1549 мм |
| Задна Следа | 1552 мм |
| Минимален Обем На Багажника | 450 |
| Разположение | Отпред, надлъжно |
| Работен Обем | 1796 см3 |
| Мощност | 156 к.с./5000 обор. |
| Максимален Въртящ Момент | 250 н.м./1600-4200 обор. |
| Горивна Система | Директно впръскване |
| Газоразпределителна Система | DOHC |
| Разположение На Цилиндрите | Редови |
| Брой Цилиндри | 4 |
| Диаметър На Цилиндъра | 82 мм |
| Ход На Буталото | 85 мм |
| Степен На Сгъстяване | 9.8 |
| Количество Клапани На Цилиндър | 4 |
| Масло Количество | 5.5 |
| Вид Гориво | Бензин |
| Задвижване | Задно |
| Брой Скорости (Ръчна Кутия) | 6 |
| Предни Спирачки | Вентилирани дискове |
| Задни Спирачки | Дискове |
| Кормилен Усилвател | Хидравлика |
| Максимална Скорост | 225 км/ч |
| Време За Ускорение (0-100км/ч) | 9 сек |
| Обем На Резервоара | 59 |
| Маса (без товар) | 1425 кг. |
| Максимално Допустима Маса | 1970 кг. |
| Размер На Гуми | 195/60 R16 |
Технически характеристики и данни за автомобили. Информацията е събрана от публично достъпни източници.