| От | 2021 |
| Тип Купе | Седан |
| Брой Врати | 4 |
| Брой Места | 5 |
| Дължина | 4751 мм |
| Широчина | 1820 мм |
| Височина | 1437 мм |
| Междуосие | 2865 мм |
| Предна Следа | 1582 мм |
| Задна Следа | 1594 мм |
| Пътен Просвет | 97 мм |
| Минимален Обем На Багажника | 455 |
| Разположение | Отпред, надлъжно |
| Работен Обем | 1496 см3 |
| Мощност | 204 к.с./5800-6100 обор. |
| Максимален Въртящ Момент | 300 н.м./1800-4000 обор. |
| Горивна Система | Директно впръскване |
| Газоразпределителна Система | DOHC |
| Разположение На Цилиндрите | Редови |
| Брой Цилиндри | 4 |
| Диаметър На Цилиндъра | 80.4 мм |
| Ход На Буталото | 73.7 мм |
| Количество Клапани На Цилиндър | 4 |
| Вид Гориво | Бензин |
| Задвижване | Задно |
| Брой Скорости (Автоматична Кутия) | 9 |
| Предно Окачване | Независимо многолостово |
| Задно Окачване | Независимо многолостово |
| Вид Кормилна Уредба | Зъбна рейка |
| Кормилен Усилвател | Електроусилвател |
| Максимална Скорост | 246 км/ч |
| Време За Ускорение (0-100км/ч) | 7.3 сек |
| Смесен Разход На Гориво | 6.3-7.2 Литра/100 км |
| Обем На Резервоара | 50 |
| Маса (без товар) | 1575 кг. |
| Максимално Допустима Маса | 2265 кг. |
| Размер На Гуми | 225/50 R17 |
Технически характеристики и данни за автомобили. Информацията е събрана от публично достъпни източници.