| От | 2011 |
| Тип Купе | Комби |
| Брой Врати | 5 |
| Брой Места | 5 |
| Дължина | 4606 мм |
| Широчина | 1770 мм |
| Височина | 1459 мм |
| Междуосие | 2760 мм |
| Предна Следа | 1541 мм |
| Задна Следа | 1544 мм |
| Минимален Обем На Багажника | 485 |
| Разположение | Отпред, надлъжно |
| Работен Обем | 1796 см3 |
| Мощност | 204 к.с./5500 обор. |
| Максимален Въртящ Момент | 310 н.м. |
| Горивна Система | Директно впръскване |
| Разположение На Цилиндрите | Редови |
| Брой Цилиндри | 4 |
| Степен На Сгъстяване | 9.3 |
| Количество Клапани На Цилиндър | 4 |
| Вид Гориво | Бензин |
| Задвижване | Задно |
| Брой Скорости (Автоматична Кутия) | 7 |
| Предно Окачване | Независимо многолостово |
| Задно Окачване | Независимо многолостово |
| Предни Спирачки | Вентилирани дискове |
| Задни Спирачки | Дискове |
| Вид Кормилна Уредба | Зъбна рейка |
| Кормилен Усилвател | Електроусилвател |
| Максимална Скорост | 233 км/ч |
| Време За Ускорение (0-100км/ч) | 7.4 сек |
| Градски Разход На Гориво | 9.1-8.9 Литра/100 км |
| Извънградски Разход На Гориво | 5.7-5.4 Литра/100 км |
| Смесен Разход На Гориво | 6.9-6.7 Литра/100 км |
| Обем На Резервоара | 59 |
| Маса (без товар) | 1575 кг. |
| Максимално Допустима Маса | 2115 кг. |
| Размер На Гуми | 205/55 R 16 |
Технически характеристики и данни за автомобили. Информацията е събрана от публично достъпни източници.