| От | 1996 |
| До | 2000 |
| Тип Купе | Комби |
| Брой Врати | 5 |
| Брой Места | 5 |
| Дължина | 4476 мм |
| Широчина | 1720 мм |
| Височина | 1458 мм |
| Междуосие | 2690 мм |
| Предна Следа | 1505 мм |
| Задна Следа | 1476 мм |
| Минимален Обем На Багажника | 465 |
| Разположение | Отпред, надлъжно |
| Работен Обем | 1998 см3 |
| Мощност | 192 к.с./5300 обор. |
| Максимален Въртящ Момент | 270 н.м. |
| Горивна Система | Многоточково впръскване |
| Разположение На Цилиндрите | Редови |
| Брой Цилиндри | 4 |
| Диаметър На Цилиндъра | 89.9 мм |
| Ход На Буталото | 78.7 мм |
| Степен На Сгъстяване | 8 |
| Количество Клапани На Цилиндър | 4 |
| Вид Гориво | Бензин |
| Задвижване | Задно |
| Брой Скорости (Ръчна Кутия) | 5 |
| Предно Окачване | Двоен напречен носач |
| Задно Окачване | Винтова пружина |
| Предни Спирачки | Дискове |
| Задни Спирачки | Дискове |
| Вид Кормилна Уредба | Червячен редуктор |
| Кормилен Усилвател | Хидравлика |
| Максимална Скорост | 223 км/ч |
| Време За Ускорение (0-100км/ч) | 8 сек |
| Градски Разход На Гориво | 13.1 Литра/100 км |
| Извънградски Разход На Гориво | 7.2 Литра/100 км |
| Обем На Резервоара | 62 |
| Маса (без товар) | 1490 кг. |
| Максимално Допустима Маса | 1970 кг. |
| Размер На Гуми | 195/65R15 |
Технически характеристики и данни за автомобили. Информацията е събрана от публично достъпни източници.