| От | 2002 |
| До | 2004 |
| Тип Купе | Купе |
| Брой Врати | 3 |
| Брой Места | 4 |
| Дължина | 4343 мм |
| Широчина | 1728 мм |
| Височина | 1397 мм |
| Междуосие | 2715 мм |
| Предна Следа | 1518 мм |
| Задна Следа | 1492 мм |
| Минимален Обем На Багажника | 310 |
| Разположение | Отпред, надлъжно |
| Работен Обем | 3199 см3 |
| Мощност | 354 к.с./6100 обор. |
| Максимален Въртящ Момент | 450 н.м./4400 обор. |
| Газоразпределителна Система | SOHC |
| Брой Цилиндри | 6 |
| Диаметър На Цилиндъра | 89.9 мм |
| Ход На Буталото | 84 мм |
| Степен На Сгъстяване | 9 |
| Количество Клапани На Цилиндър | 3 |
| Масло Количество | 8.0 |
| Вид Гориво | Бензин |
| Задвижване | Задно |
| Брой Скорости (Автоматична Кутия) | 5 |
| Предно Окачване | Напречен носач |
| Задно Окачване | Винтова пружина |
| Предни Спирачки | Вентилирани дискове |
| Задни Спирачки | Вентилирани дискове |
| Вид Кормилна Уредба | Зъбна рейка |
| Кормилен Усилвател | Хидравлика |
| Време За Ускорение (0-100км/ч) | 5.2 сек |
| Градски Разход На Гориво | 16.7 Литра/100 км |
| Извънградски Разход На Гориво | 8.6 Литра/100 км |
| Смесен Разход На Гориво | 11.5 Литра/100 км |
| Обем На Резервоара | 62 |
| Маса (без товар) | 1475 кг. |
| Максимално Допустима Маса | 2080 кг. |
| Размер На Гуми | Front wheel tires: 245/40 ZR 18 |
Технически характеристики и данни за автомобили. Информацията е събрана от публично достъпни източници.