| От | 2016 |
| Тип Купе | Кабриолет |
| Брой Врати | 2 |
| Брой Места | 4 |
| Дължина | 4686 мм |
| Широчина | 1810 мм |
| Височина | 1409 мм |
| Междуосие | 2840 мм |
| Предна Следа | 1563 мм |
| Задна Следа | 1546 мм |
| Минимален Обем На Багажника | 285 |
| Разположение | Отпред, надлъжно |
| Работен Обем | 2143 см3 |
| Мощност | 170 к.с./3000-4200 обор. |
| Максимален Въртящ Момент | 400 н.м. |
| Горивна Система | Common rail |
| Разположение На Цилиндрите | Редови |
| Брой Цилиндри | 4 |
| Степен На Сгъстяване | 16.2 |
| Вид Гориво | Дизел |
| Задвижване | 4x4 |
| Брой Скорости (Автоматична Кутия) | 9 |
| Предно Окачване | Независимо многолостово |
| Задно Окачване | Независимо многолостово |
| Предни Спирачки | Вентилирани дискове |
| Задни Спирачки | Дискове |
| Вид Кормилна Уредба | Зъбна рейка |
| Кормилен Усилвател | Електроусилвател |
| Максимална Скорост | 225 км/ч |
| Време За Ускорение (0-100км/ч) | 8.1 сек |
| Градски Разход На Гориво | 6.1-5.8 Литра/100 км |
| Извънградски Разход На Гориво | 4.9-4.7 Литра/100 км |
| Смесен Разход На Гориво | 5.3-5.0 Литра/100 км |
| Обем На Резервоара | 41 |
| Маса (без товар) | 1805 кг. |
| Максимално Допустима Маса | 2285 кг. |
| Размер На Гуми | 225/50 R17 |
Технически характеристики и данни за автомобили. Информацията е събрана от публично достъпни източници.