| От | 2021 |
| Тип Купе | Седан |
| Брой Врати | 4 |
| Брой Места | 5 |
| Дължина | 4751 мм |
| Широчина | 1820 мм |
| Височина | 1437 мм |
| Междуосие | 2865 мм |
| Предна Следа | 1601 мм |
| Задна Следа | 1613 мм |
| Пътен Просвет | 97 мм |
| Минимален Обем На Багажника | 455 |
| Разположение | Отпред, надлъжно |
| Работен Обем | 1993 см3 |
| Мощност | 163 к.с. |
| Максимален Въртящ Момент | 380 н.м. |
| Горивна Система | Common rail |
| Газоразпределителна Система | DOHC |
| Разположение На Цилиндрите | Редови |
| Брой Цилиндри | 4 |
| Диаметър На Цилиндъра | 82 мм |
| Ход На Буталото | 94.3 мм |
| Количество Клапани На Цилиндър | 4 |
| Вид Гориво | Дизел |
| Задвижване | Задно |
| Брой Скорости (Автоматична Кутия) | 9 |
| Предно Окачване | Независимо многолостово |
| Задно Окачване | Независимо многолостово |
| Кормилен Усилвател | Електроусилвател |
| Максимална Скорост | 230 км/ч |
| Време За Ускорение (0-100км/ч) | 7.7 сек |
| Обем На Резервоара | 40 |
| Маса (без товар) | 1650 кг. |
| Максимално Допустима Маса | 2350 кг. |
| Размер На Гуми | 195/60 R17 |
Технически характеристики и данни за автомобили. Информацията е събрана от публично достъпни източници.