| От | 2014 |
| Тип Купе | Седан |
| Брой Врати | 4 |
| Брой Места | 5 |
| Дължина | 4686 мм |
| Широчина | 1810 мм |
| Височина | 1442 мм |
| Междуосие | 2840 мм |
| Предна Следа | 1588 мм |
| Задна Следа | 1570 мм |
| Пътен Просвет | 92 мм |
| Минимален Обем На Багажника | 480 |
| Разположение | Отпред, надлъжно |
| Работен Обем | 2143 см3 |
| Мощност | 204 к.с./3800 обор. |
| Максимален Въртящ Момент | 500 н.м. |
| Горивна Система | Common rail |
| Разположение На Цилиндрите | Редови |
| Брой Цилиндри | 4 |
| Степен На Сгъстяване | 16.2 |
| Вид Гориво | Дизел |
| Задвижване | 4x4 |
| Брой Скорости (Автоматична Кутия) | 7 |
| Предно Окачване | Многолостово окачване |
| Задно Окачване | Независимо многолостово |
| Предни Спирачки | Вентилирани дискове |
| Задни Спирачки | Дискове |
| Вид Кормилна Уредба | Зъбна рейка |
| Максимална Скорост | 240 км/ч |
| Време За Ускорение (0-100км/ч) | 6.9 сек |
| Градски Разход На Гориво | 6.1-5.9 Литра/100 км |
| Извънградски Разход На Гориво | 4.4-4.3 Литра/100 км |
| Смесен Разход На Гориво | 5.0-4.8 Литра/100 км |
| Обем На Резервоара | 66 |
| Маса (без товар) | 1660 кг. |
| Максимално Допустима Маса | 2225 кг. |
| Размер На Гуми | 225/50 R17 |
Технически характеристики и данни за автомобили. Информацията е събрана от публично достъпни източници.