| От | 2011 |
| До | 2014 |
| Тип Купе | Седан |
| Брой Врати | 4 |
| Брой Места | 5 |
| Дължина | 4591 мм |
| Широчина | 1770 мм |
| Височина | 1447 мм |
| Междуосие | 2760 мм |
| Предна Следа | 1549 мм |
| Задна Следа | 1552 мм |
| Минимален Обем На Багажника | 475 |
| Разположение | Отпред, надлъжно |
| Работен Обем | 3498 см3 |
| Мощност | 306 к.с./6500 обор. |
| Максимален Въртящ Момент | 370 н.м./3500-5250 обор. |
| Горивна Система | Директно впръскване |
| Разположение На Цилиндрите | V-образни |
| Брой Цилиндри | 6 |
| Степен На Сгъстяване | 12 |
| Количество Клапани На Цилиндър | 4 |
| Масло Количество | 6.5 |
| Вид Гориво | Бензин |
| Задвижване | Задно |
| Брой Скорости (Автоматична Кутия) | 7 |
| Предно Окачване | Многолостово окачване |
| Задно Окачване | Независимо многолостово |
| Предни Спирачки | Вентилирани дискове |
| Задни Спирачки | Вентилирани дискове |
| Вид Кормилна Уредба | Зъбна рейка |
| Кормилен Усилвател | Хидравлика |
| Максимална Скорост | 250 км/ч |
| Време За Ускорение (0-100км/ч) | 6.0 сек |
| Градски Разход На Гориво | 9.6-9.4 Литра/100 км |
| Извънградски Разход На Гориво | 5.6-5.3 Литра/100 км |
| Смесен Разход На Гориво | 7.0-6.8 Литра/100 км |
| Обем На Резервоара | 66 |
| Маса (без товар) | 1610 кг. |
| Максимално Допустима Маса | 2125 кг. |
| Размер На Гуми | 225/45 R17 |
Технически характеристики и данни за автомобили. Информацията е събрана от публично достъпни източници.