| От | 2011 |
| До | 2013 |
| Тип Купе | Седан |
| Брой Врати | 4 |
| Брой Места | 5 |
| Дължина | 4596 мм |
| Широчина | 1770 мм |
| Височина | 1447 мм |
| Междуосие | 2760 мм |
| Минимален Обем На Багажника | 475 |
| Разположение | Отпред, надлъжно |
| Работен Обем | 6208 см3 |
| Мощност | 457 к.с./6800 обор. |
| Максимален Въртящ Момент | 600 н.м./5000 обор. |
| Газоразпределителна Система | DOHC |
| Брой Цилиндри | 8 |
| Диаметър На Цилиндъра | 102.2 мм |
| Ход На Буталото | 94.6 мм |
| Степен На Сгъстяване | 11.3 |
| Количество Клапани На Цилиндър | 4 |
| Масло Количество | 8.5 |
| Вид Гориво | Бензин |
| Задвижване | Задно |
| Брой Скорости (Автоматична Кутия) | 7 |
| Кормилен Усилвател | Хидравлика |
| Време За Ускорение (0-100км/ч) | 4.4 сек |
| Обем На Резервоара | 66 |
| Маса (без товар) | 1655 кг. |
| Максимално Допустима Маса | 2185 кг. |
| Размер На Гуми | 235/40 R18 |
Технически характеристики и данни за автомобили. Информацията е събрана от публично достъпни източници.