| От | 2007 |
| До | 2009 |
| Тип Купе | Седан |
| Брой Врати | 4 |
| Брой Места | 5 |
| Дължина | 4581 мм |
| Широчина | 1770 мм |
| Височина | 1447 мм |
| Междуосие | 2760 мм |
| Предна Следа | 1549 мм |
| Задна Следа | 1552 мм |
| Минимален Обем На Багажника | 475 |
| Разположение | Отпред, надлъжно |
| Работен Обем | 2987 см3 |
| Мощност | 224 к.с./3800 обор. |
| Максимален Въртящ Момент | 510 н.м./1600-2800 обор. |
| Горивна Система | Common rail |
| Газоразпределителна Система | DOHC |
| Брой Цилиндри | 6 |
| Диаметър На Цилиндъра | 83 мм |
| Ход На Буталото | 92 мм |
| Степен На Сгъстяване | 17.7 |
| Количество Клапани На Цилиндър | 4 |
| Масло Количество | 8.0 |
| Вид Гориво | Дизел |
| Задвижване | 4x4 |
| Брой Скорости (Автоматична Кутия) | 7 |
| Предни Спирачки | Вентилирани дискове |
| Задни Спирачки | Дискове |
| Кормилен Усилвател | Хидравлика |
| Време За Ускорение (0-100км/ч) | 6.7 сек |
| Обем На Резервоара | 66 |
| Маса (без товар) | 1685 кг. |
| Максимално Допустима Маса | 2245 кг. |
| Размер На Гуми | 225/45 R17 |
Технически характеристики и данни за автомобили. Информацията е събрана от публично достъпни източници.