| От | 2006 |
| До | 2011 |
| Тип Купе | Седан |
| Брой Врати | 4 |
| Брой Места | 5 |
| Дължина | 4581 мм |
| Широчина | 1770 мм |
| Височина | 1447 мм |
| Междуосие | 2760 мм |
| Предна Следа | 1549 мм |
| Задна Следа | 1552 мм |
| Минимален Обем На Багажника | 475 |
| Разположение | Отпред, надлъжно |
| Работен Обем | 1796 см3 |
| Мощност | 184 к.с./5500 обор. |
| Максимален Въртящ Момент | 250 н.м./2800-5000 обор. |
| Горивна Система | Многоточково впръскване |
| Газоразпределителна Система | DOHC |
| Разположение На Цилиндрите | Редови |
| Брой Цилиндри | 4 |
| Диаметър На Цилиндъра | 82 мм |
| Ход На Буталото | 85 мм |
| Степен На Сгъстяване | 8.5 |
| Количество Клапани На Цилиндър | 4 |
| Масло Количество | 5.5 |
| Вид Гориво | Бензин |
| Задвижване | Задно |
| Брой Скорости (Ръчна Кутия) | 6 |
| Предно Окачване | Напречен стабилизатор |
| Задно Окачване | Напречен стабилизатор |
| Предни Спирачки | Вентилирани дискове |
| Задни Спирачки | Дискове |
| Вид Кормилна Уредба | Зъбна рейка |
| Максимална Скорост | 235 км/ч |
| Време За Ускорение (0-100км/ч) | 8.6 сек |
| Смесен Разход На Гориво | 7.9 Литра/100 км |
| Обем На Резервоара | 66 |
| Маса (без товар) | 1490 кг. |
| Максимално Допустима Маса | 1975 кг. |
| Размер На Гуми | 205/55 R16 |
Технически характеристики и данни за автомобили. Информацията е събрана от публично достъпни източници.