| От | 2005 |
| До | 2007 |
| Тип Купе | Седан |
| Брой Врати | 4 |
| Брой Места | 5 |
| Дължина | 4526 мм |
| Широчина | 1728 мм |
| Височина | 1430 мм |
| Междуосие | 2715 мм |
| Предна Следа | 1493 мм |
| Задна Следа | 1464 мм |
| Минимален Обем На Багажника | 455 |
| Разположение | Отпред, надлъжно |
| Работен Обем | 3498 см3 |
| Мощност | 272 к.с./6000 обор. |
| Максимален Въртящ Момент | 350 н.м./2400-5000 обор. |
| Горивна Система | Многоточково впръскване |
| Газоразпределителна Система | DOHC |
| Разположение На Цилиндрите | V-образни |
| Брой Цилиндри | 6 |
| Диаметър На Цилиндъра | 92.9 мм |
| Ход На Буталото | 86 мм |
| Степен На Сгъстяване | 10.7 |
| Количество Клапани На Цилиндър | 4 |
| Масло Количество | 8.0 |
| Вид Гориво | Бензин |
| Задвижване | 4x4 |
| Брой Скорости (Автоматична Кутия) | 5 |
| Предно Окачване | Амортизационна стойка |
| Задно Окачване | Напречен стабилизатор |
| Предни Спирачки | Вентилирани дискове |
| Задни Спирачки | Дискове |
| Вид Кормилна Уредба | Зъбна рейка |
| Кормилен Усилвател | Хидравлика |
| Време За Ускорение (0-100км/ч) | 6.9 сек |
| Градски Разход На Гориво | 14.4 Литра/100 км |
| Извънградски Разход На Гориво | 7.2 Литра/100 км |
| Обем На Резервоара | 62 |
| Маса (без товар) | 1580 кг. |
| Максимално Допустима Маса | 2135 кг. |
| Размер На Гуми | 225/45 R 17 |
Технически характеристики и данни за автомобили. Информацията е събрана от публично достъпни източници.