| От | 2005 |
| До | 2007 |
| Тип Купе | Седан |
| Брой Врати | 4 |
| Брой Места | 5 |
| Дължина | 4526 мм |
| Широчина | 1728 мм |
| Височина | 1426 мм |
| Междуосие | 2715 мм |
| Предна Следа | 1505 мм |
| Задна Следа | 1476 мм |
| Минимален Обем На Багажника | 455 |
| Разположение | Отпред, надлъжно |
| Работен Обем | 2496 см3 |
| Мощност | 204 к.с./6100 обор. |
| Максимален Въртящ Момент | 245 н.м./2900-5500 обор. |
| Газоразпределителна Система | DOHC |
| Брой Цилиндри | 6 |
| Диаметър На Цилиндъра | 88 мм |
| Ход На Буталото | 68.4 мм |
| Степен На Сгъстяване | 11.2 |
| Количество Клапани На Цилиндър | 4 |
| Масло Количество | 8.0 |
| Вид Гориво | Бензин |
| Задвижване | Задно |
| Брой Скорости (Автоматична Кутия) | 5 |
| Предни Спирачки | Вентилирани дискове |
| Задни Спирачки | Дискове |
| Вид Кормилна Уредба | Зъбна рейка |
| Кормилен Усилвател | Хидравлика |
| Максимална Скорост | 238 км/ч |
| Време За Ускорение (0-100км/ч) | 8.9 сек |
| Обем На Резервоара | 62 |
| Маса (без товар) | 1455 кг. |
| Максимално Допустима Маса | 2010 кг. |
| Размер На Гуми | Front wheel tires: 205/55 R 16 |
Технически характеристики и данни за автомобили. Информацията е събрана от публично достъпни източници.