| От | 1993 |
| До | 1997 |
| Тип Купе | Седан |
| Брой Врати | 4 |
| Брой Места | 5 |
| Дължина | 4487 мм |
| Широчина | 1720 мм |
| Междуосие | 2690 мм |
| Минимален Обем На Багажника | 430 |
| Разположение | Отпред, надлъжно |
| Работен Обем | 2155 см3 |
| Мощност | 95 к.с./5000 обор. |
| Максимален Въртящ Момент | 150 н.м./3100-4500 обор. |
| Горивна Система | Стандартно дизелово впръскване (SDI) |
| Газоразпределителна Система | DOHC |
| Разположение На Цилиндрите | Редови |
| Брой Цилиндри | 4 |
| Диаметър На Цилиндъра | 89 мм |
| Ход На Буталото | 86.6 мм |
| Степен На Сгъстяване | 22 |
| Количество Клапани На Цилиндър | 4 |
| Масло Количество | 6.5 |
| Вид Гориво | Дизел |
| Задвижване | Задно |
| Брой Скорости (Ръчна Кутия) | 5 |
| Брой Скорости (Автоматична Кутия) | 4 |
| Предно Окачване | Двоен напречен носач |
| Задно Окачване | Винтова пружина |
| Предни Спирачки | Дискове |
| Задни Спирачки | Дискове |
| Вид Кормилна Уредба | Глобоиден червяк с рециркулиращи сфери |
| Кормилен Усилвател | Хидравлика |
| Максимална Скорост | 175 км/ч |
| Време За Ускорение (0-100км/ч) | 16.3 сек |
| Градски Разход На Гориво | 8.5 Литра/100 км |
| Извънградски Разход На Гориво | 5.3 Литра/100 км |
| Смесен Разход На Гориво | 6.9 Литра/100 км |
| Обем На Резервоара | 62 |
| Маса (без товар) | 1325 кг. |
| Максимално Допустима Маса | 1880 кг. |
| Размер На Гуми | 185/65 R15 |
Технически характеристики и данни за автомобили. Информацията е събрана от публично достъпни източници.