| От | 2018 |
| Тип Купе | Комби |
| Брой Врати | 5 |
| Брой Места | 5 |
| Дължина | 4702 мм |
| Широчина | 1810 мм |
| Височина | 1457 мм |
| Междуосие | 2840 мм |
| Предна Следа | 1584 мм |
| Пътен Просвет | 92 мм |
| Разположение | Отпред, надлъжно |
| Работен Обем | 1497 см3 |
| Мощност | 198 к.с. |
| Максимален Въртящ Момент | 280 н.м./3000-4000 обор. |
| Горивна Система | Директно впръскване |
| Разположение На Цилиндрите | Редови |
| Брой Цилиндри | 4 |
| Количество Клапани На Цилиндър | 4 |
| Вид Гориво | Бензин |
| Задвижване | 4x4 |
| Брой Скорости (Автоматична Кутия) | 9 |
| Предни Спирачки | Вентилирани дискове |
| Задни Спирачки | Вентилирани дискове |
| Вид Кормилна Уредба | Зъбна рейка |
| Кормилен Усилвател | Електроусилвател |
| Максимална Скорост | 230 км/ч |
| Време За Ускорение (0-100км/ч) | 8.4 сек |
| Градски Разход На Гориво | 8.8-9.2 Литра/100 км |
| Извънградски Разход На Гориво | 5.5-5.9 Литра/100 км |
| Смесен Разход На Гориво | 6.7-7.1 Литра/100 км |
| Обем На Резервоара | 41 |
| Маса (без товар) | 1575 кг. |
| Максимално Допустима Маса | 2240 кг. |
Технически характеристики и данни за автомобили. Информацията е събрана от публично достъпни източници.