| От | 2000 |
| До | 2001 |
| Брой Врати | 5 |
| Брой Места | 5 |
| Дължина | 4516 мм |
| Широчина | 1723 мм |
| Височина | 1460 мм |
| Междуосие | 2690 мм |
| Предна Следа | 1499 мм |
| Задна Следа | 1464 мм |
| Разположение | Отпред, надлъжно |
| Работен Обем | 1998 см3 |
| Мощност | 129 к.с./5300 обор. |
| Максимален Въртящ Момент | 190 н.м./4000 обор. |
| Газоразпределителна Система | DOHC |
| Разположение На Цилиндрите | Редови |
| Брой Цилиндри | 4 |
| Диаметър На Цилиндъра | 89.9 мм |
| Ход На Буталото | 78.7 мм |
| Степен На Сгъстяване | 10.6 |
| Количество Клапани На Цилиндър | 4 |
| Вид Гориво | Бензин |
| Задвижване | Задно |
| Брой Скорости (Ръчна Кутия) | 6 |
| Предно Окачване | Двоен напречен носач |
| Задно Окачване | Независимо пружинно многолостово, със стабилизатор |
| Предни Спирачки | Дискове |
| Задни Спирачки | Дискове |
| Вид Кормилна Уредба | Глобоиден червяк с рециркулиращи сфери |
| Кормилен Усилвател | Хидравлика |
| Максимална Скорост | 203 км/ч |
| Време За Ускорение (0-100км/ч) | 11.2 сек |
| Градски Разход На Гориво | 13.5 Литра/100 км |
| Извънградски Разход На Гориво | 7 Литра/100 км |
| Смесен Разход На Гориво | 9.4 Литра/100 км |
| Обем На Резервоара | 62 |
| Маса (без товар) | 1440 кг. |
| Максимално Допустима Маса | 1950 кг. |
| Размер На Гуми | 195/65 R15 |
Технически характеристики и данни за автомобили. Информацията е събрана от публично достъпни източници.