| От | 2018 |
| До | 2021 |
| Тип Купе | Купе |
| Брой Врати | 2 |
| Брой Места | 4 |
| Дължина | 4686 мм |
| Широчина | 1810 мм |
| Височина | 1405 мм |
| Междуосие | 2840 мм |
| Предна Следа | 1567 мм |
| Пътен Просвет | 88 мм |
| Разположение | Отпред, надлъжно |
| Работен Обем | 1497 см3 |
| Мощност | 198 к.с. |
| Максимален Въртящ Момент | 280 н.м./3000-4000 обор. |
| Горивна Система | Директно впръскване |
| Разположение На Цилиндрите | Редови |
| Брой Цилиндри | 4 |
| Количество Клапани На Цилиндър | 4 |
| Масло Количество | 6.6 |
| Вид Гориво | Бензин |
| Задвижване | Задно |
| Брой Скорости (Автоматична Кутия) | 9 |
| Предни Спирачки | Вентилирани дискове |
| Задни Спирачки | Вентилирани дискове |
| Вид Кормилна Уредба | Зъбна рейка |
| Кормилен Усилвател | Електроусилвател |
| Максимална Скорост | 239 км/ч |
| Време За Ускорение (0-100км/ч) | 7.9 сек |
| Градски Разход На Гориво | 8.1-8.5 Литра/100 км |
| Извънградски Разход На Гориво | 5.0-5.4 Литра/100 км |
| Смесен Разход На Гориво | 6.1-6.5 Литра/100 км |
| Обем На Резервоара | 50 |
| Маса (без товар) | 1430 кг. |
| Максимално Допустима Маса | 1985 кг. |
Технически характеристики и данни за автомобили. Информацията е събрана от публично достъпни източници.