| От | 2007 |
| Тип каросерия | Джип |
| Брой Врати | 5 |
| Брой Места | 5 |
| Дължина | 4395 мм |
| Широчина | 1825 мм |
| Височина | 1765 мм |
| Междуосие | 2620 мм |
| Предна Следа | 1550 мм |
| Задна Следа | 1530 мм |
| Максимален Обем На Багажника | 2245 л |
| Минимален Обем На Багажника | 457 л |
| Модел | Ford Durtec 35 |
| Разположение | Отпред, напречно |
| Работен Обем | 3719 см3 |
| Мощност | 273 к.с./6250 обор. |
| Максимален Въртящ Момент | 270 н.м./4250 обор. |
| Горивна Система | Многоточково впръскване |
| Газоразпределителна Система | DOHC |
| Разположение На Цилиндрите | V-образен |
| Брой Цилиндри | 6 |
| Диаметър На Цилиндъра | 92.5 мм |
| Ход На Буталото | 86.7 мм |
| Степен На Сгъстяване | 10.3 |
| Количество Клапани На Цилиндър | 4 |
| Вид Гориво | Бензин (А95) |
| Задвижване | Пълно (4х4) |
| Брой Скорости (Автоматична Кутия) | 4 |
| Предно Окачване | Винтова пружина |
| Задно Окачване | Винтова пружина |
| Предни Спирачки | Вентилирани Дискове |
| Задни Спирачки | Барабани |
| ABS | Да |
| Вид Кормилна Уредба | Зъбна рейка |
| Кормилен Усилвател | Хидроусилвател |
| Обем На Резервоара | 61 л |
| Маса (без товар) | 1590 кг |
| Максимално Допустима Маса | 2075 кг |
| Размер На Гуми | 235/70 R16 H |
Технически характеристики и данни за автомобили. Информацията е събрана от публично достъпни източници. Не гарантираме пълната точност и вярност на данните — използвайте ги с информационна цел.