| От | 2000 |
| До | 2004 |
| Тип каросерия | Джип |
| Брой Врати | 5 |
| Брой Места | 5 |
| Дължина | 4395 мм |
| Широчина | 1800 мм |
| Височина | 1710 мм |
| Междуосие | 2620 мм |
| Предна Следа | 1540 мм |
| Задна Следа | 1540 мм |
| Максимален Обем На Багажника | 2245 л |
| Минимален Обем На Багажника | 368 л |
| Разположение | Отпред, напречно |
| Работен Обем | 1989 см3 |
| Мощност | 124 к.с./5300 обор. |
| Максимален Въртящ Момент | 175 н.м./4500 обор. |
| Горивна Система | Многоточково впръскване |
| Газоразпределителна Система | DOHC |
| Разположение На Цилиндрите | Редови |
| Брой Цилиндри | 4 |
| Диаметър На Цилиндъра | 84.8 мм |
| Ход На Буталото | 88 мм |
| Степен На Сгъстяване | 9.6 |
| Количество Клапани На Цилиндър | 4 |
| Вид Гориво | Бензин (А95) |
| Задвижване | Предно |
| Брой Скорости (Ръчна Кутия) | 5 |
| Предно Окачване | Независимо пружинно окачване тип McPherson |
| Задно Окачване | Независимо пружинно многолостово окачване със стабилизатор |
| Предни Спирачки | Дискове |
| Задни Спирачки | Барабани |
| ABS | Да |
| Вид Кормилна Уредба | Зъбна рейка |
| Кормилен Усилвател | Хидроусилвател |
| Максимална Скорост | 169 км/ч |
| Време За Ускорение (0-100км/ч) | 13 сек. |
| Градски Разход На Гориво | 12.9 л/100 км |
| Извънградски Разход На Гориво | 7.8 л/100 км |
| Смесен Разход На Гориво | 9.4 л/100 км |
| Обем На Резервоара | 57 л |
| Маса (без товар) | 1425 кг |
| Максимално Допустима Маса | 1915 кг |
| Размер На Гуми | 215/70 R16 T |
Технически характеристики и данни за автомобили. Информацията е събрана от публично достъпни източници. Не гарантираме пълната точност и вярност на данните — използвайте ги с информационна цел.