| От | 2007 |
| До | 2009 |
| Тип каросерия | Седан |
| Брой Врати | 4 |
| Брой Места | 5 |
| Дължина | 4735 мм |
| Широчина | 1795 мм |
| Височина | 1440 мм |
| Междуосие | 2725 мм |
| Работен Обем | 1999 см3 |
| Мощност | 155 к.с. |
| Максимален Въртящ Момент | 193 н.м. |
| Горивна Система | Бензин A-95 |
| Разположение На Цилиндрите | Редови |
| Брой Цилиндри | 4 |
| Диаметър На Цилиндъра | 87.5 мм |
| Ход На Буталото | 83.1 мм |
| Степен На Сгъстяване | 11.2 |
| Количество Клапани На Цилиндър | 4 |
| Задвижване | Предно |
| Брой Скорости (Ръчна Кутия) | 6 |
| Предни Спирачки | Дискови вентилирани |
| Задни Спирачки | Дискови вентилирани |
| ABS | Да |
| Вид Кормилна Уредба | Кормилна (Зъбна) рейка |
| Кормилен Усилвател | Електрически усилвател на волана |
| Максимална Скорост | 217 км/ч |
| Време За Ускорение (0-100км/ч) | 10.0 сек. |
| Градски Разход На Гориво | 9.6 Литра/100 км |
| Извънградски Разход На Гориво | 5.3 Литра/100 км |
| Смесен Разход На Гориво | 6.9 Литра/100 км |
| Обем На Резервоара | 64 л |
| Маса (без товар) | 1400 кг |
| Максимално Допустима Маса | 1915 кг |
Технически характеристики и данни за автомобили. Информацията е събрана от публично достъпни източници. Не гарантираме пълната точност и вярност на данните — използвайте ги с информационна цел.