| От | 2020 |
| Тип Купе | Пикап |
| Брой Врати | 4 |
| Брой Места | 5 |
| Дължина | 5280 мм |
| Широчина | 1870 мм |
| Междуосие | 3125 мм |
| Предна Следа | 1570 мм |
| Задна Следа | 1570 мм |
| Разположение | Отпред, надлъжно |
| Работен Обем | 2999 см3 |
| Мощност | 190 к.с./3600 обор. |
| Максимален Въртящ Момент | 450 н.м./1600-2600 обор. |
| Горивна Система | Common rail |
| Газоразпределителна Система | DOHC |
| Разположение На Цилиндрите | Редови |
| Брой Цилиндри | 4 |
| Диаметър На Цилиндъра | 95.4 мм |
| Ход На Буталото | 104.9 мм |
| Степен На Сгъстяване | 16.3 |
| Количество Клапани На Цилиндър | 4 |
| Вид Гориво | Дизел |
| Задвижване | 4x4 |
| Брой Скорости (Автоматична Кутия) | 6 |
| Предно Окачване | Двоен напречен носач |
| Вид Кормилна Уредба | Зъбна рейка |
| Кормилен Усилвател | Електроусилвател |
| Градски Разход На Гориво | 9.8 Литра/100 км |
| Извънградски Разход На Гориво | 6.9 Литра/100 км |
| Смесен Разход На Гориво | 8.0 Литра/100 км |
| Обем На Резервоара | 76 |
| Максимално Допустима Маса | 3100 кг. |
| Размер На Гуми | 255/65 R17 |
Технически характеристики и данни за автомобили. Информацията е събрана от публично достъпни източници.