| От | 2021 |
| Тип Купе | Пикап |
| Брой Врати | 4 |
| Брой Места | 5 |
| Дължина | 5280 мм |
| Височина | 1785 мм |
| Междуосие | 3125 мм |
| Предна Следа | 1570 мм |
| Задна Следа | 1570 мм |
| Пътен Просвет | 235 мм |
| Разположение | Отпред, надлъжно |
| Работен Обем | 1898 см3 |
| Мощност | 150 к.с./3600 обор. |
| Максимален Въртящ Момент | 350 н.м./1800-2600 обор. |
| Горивна Система | Common rail |
| Газоразпределителна Система | VGS |
| Разположение На Цилиндрите | Редови |
| Брой Цилиндри | 4 |
| Диаметър На Цилиндъра | 80 мм |
| Ход На Буталото | 94.4 мм |
| Степен На Сгъстяване | 16.5 |
| Количество Клапани На Цилиндър | 4 |
| Вид Гориво | Дизел |
| Задвижване | Задно |
| Предно Окачване | Независимо тип McPherson |
| Вид Кормилна Уредба | Зъбна рейка |
| Кормилен Усилвател | Хидравлика |
| Смесен Разход На Гориво | 6.6 Литра/100 км |
| Обем На Резервоара | 76 |
| Маса (без товар) | 1779 кг. |
| Максимално Допустима Маса | 3000 кг. |
| Размер На Гуми | 255/65 R17 |
Технически характеристики и данни за автомобили. Информацията е събрана от публично достъпни източници.