| От | 2018 |
| До | 2020 |
| Тип Купе | Пикап |
| Брой Врати | 4 |
| Брой Места | 5 |
| Дължина | 5365 мм |
| Широчина | 1850 мм |
| Височина | 1821 мм |
| Междуосие | 3220 мм |
| Предна Следа | 1560 мм |
| Задна Следа | 1560 мм |
| Разположение | Отпред, надлъжно |
| Работен Обем | 3198 см3 |
| Мощност | 200 к.с./3000 обор. |
| Максимален Въртящ Момент | 470 н.м./1750-2500 обор. |
| Горивна Система | Common rail |
| Газоразпределителна Система | DOHC |
| Разположение На Цилиндрите | Редови |
| Брой Цилиндри | 5 |
| Диаметър На Цилиндъра | 89.9 мм |
| Ход На Буталото | 100.7 мм |
| Степен На Сгъстяване | 15.5 |
| Количество Клапани На Цилиндър | 4 |
| Вид Гориво | Дизел |
| Задвижване | Задно |
| Брой Скорости (Автоматична Кутия) | 6 |
| Предно Окачване | Двоен напречен носач |
| Задно Окачване | Пружинно |
| Вид Кормилна Уредба | Зъбна рейка |
| Кормилен Усилвател | Хидравлика |
| Градски Разход На Гориво | 12.2 Литра/100 км |
| Извънградски Разход На Гориво | 7.8 Литра/100 км |
| Смесен Разход На Гориво | 9.3 Литра/100 км |
| Обем На Резервоара | 80 |
| Маса (без товар) | 2005 кг. |
| Максимално Допустима Маса | 3200 кг. |
| Размер На Гуми | 265/65 R17 |
Технически характеристики и данни за автомобили. Информацията е събрана от публично достъпни източници.