| От | 2006 |
| Тип Купе | Пикап |
| Брой Врати | 4 |
| Брой Места | 5 |
| Дължина | 5075 мм |
| Широчина | 1805 мм |
| Височина | 1750 мм |
| Междуосие | 3000 мм |
| Предна Следа | 1445 мм |
| Задна Следа | 1440 мм |
| Разположение | Отпред, надлъжно |
| Работен Обем | 2500 см3 |
| Мощност | 143 к.с./3500 обор. |
| Максимален Въртящ Момент | 330 н.м. |
| Горивна Система | Common rail |
| Газоразпределителна Система | OHC |
| Разположение На Цилиндрите | Редови |
| Брой Цилиндри | 4 |
| Диаметър На Цилиндъра | 93 мм |
| Ход На Буталото | 92 мм |
| Степен На Сгъстяване | 18.1 |
| Количество Клапани На Цилиндър | 4 |
| Вид Гориво | Дизел |
| Задвижване | Пълно, с включване |
| Брой Скорости (Ръчна Кутия) | 5 |
| Предни Спирачки | Вентилирани дискове |
| Задни Спирачки | Барабани |
| Кормилен Усилвател | Хидравлика |
| Максимална Скорост | 158 км/ч |
| Време За Ускорение (0-100км/ч) | 12.5 сек |
| Градски Разход На Гориво | 11.6 Литра/100 км |
| Извънградски Разход На Гориво | 8.0 Литра/100 км |
| Смесен Разход На Гориво | 9.3 Литра/100 км |
| Обем На Резервоара | 70 |
| Маса (без товар) | 1940 кг. |
| Максимално Допустима Маса | 2980 кг. |
| Размер На Гуми | 235/75 R15 |
Технически характеристики и данни за автомобили. Информацията е събрана от публично достъпни източници.