| От | 1990 |
| До | 1999 |
| Тип каросерия | Миниван |
| Брой Врати | 4 |
| Дължина | 4230 мм |
| Широчина | 1630 мм |
| Височина | 1970 мм |
| Междуосие | 2220 мм |
| Предна Следа | 1415 мм |
| Задна Следа | 1370 мм |
| Модел | FE |
| Работен Обем | 1998 см3 |
| Мощност | 82 к.с./5000 обор. |
| Максимален Въртящ Момент | 152 н.м./2500 обор. |
| Газоразпределителна Система | OHC |
| Разположение На Цилиндрите | Редови |
| Брой Цилиндри | 4 |
| Диаметър На Цилиндъра | 86 мм |
| Ход На Буталото | 86 мм |
| Степен На Сгъстяване | 8 |
| Количество Клапани На Цилиндър | 2 |
| Вид Гориво | Бензин (А95) |
| Задвижване | Задно |
| Предни Спирачки | Вентилирани Дискове |
| Задни Спирачки | Дискове |
| Обем На Резервоара | 48 л |
| Маса (без товар) | 1310 кг |
Технически характеристики и данни за автомобили. Информацията е събрана от публично достъпни източници. Не гарантираме пълната точност и вярност на данните — използвайте ги с информационна цел.